Peter Ramsauer

peter ramsauer

Politicus
Ramsauer was van oktober 2009 tot december 2013 federaal minister van Transport, Bouw en Stedelijke Ontwikkeling in het kabinet Merkel II . Van 2005 tot 2009 was hij voorzitter van de CSU-regionale groep en eerste vice-voorzitter van de CDU / CSU-parlementaire fractie . Van oktober 2008 tot november 2015 was Ramsauer een van de vier vice-voorzitters van CSU. Bij de verkiezingen van de Bondsdag van 2009 leidt hij de CSU-lijst als de beste kandidaat . Van 2013 tot 2017 was hij voorzitter van de Economische Commissie ; sinds 2017 is hij voorzitter van de Commissie economische samenwerking en ontwikkeling.

Website: https://peter-ramsauer.de/

Foto gekregen: 22 juli 2009

Geef een reactie