Wolfgang Bosbach

wolfgang bosbach

Politicus en Advocaat
Bosbach was van februari 2000 tot november 2009 plaatsvervangend voorzitter
van de parlementaire fractie van de Unie en van november 2009 tot juli 2015
voorzitter van de commissie Binnenlandse Zaken van het Duitse parlement.
Op 22 augustus 2016 kondigde hij aan dat hij in 2017 niet langer voor de
Bondsdag wilde lopen. Aan het einde van de 18e verkiezingsperiode op
24 oktober 2017 beëindigde hij zijn politieke werk in de Duitse Bondsdag.

Website: https://wobo.de/

Foto gekregen: 04 september 2009

Geef een reactie