Jan Marijnissen

jan marijnissen

voormalig Politicus
Hij was sinds 1994 namens de Socialistische Partij lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, tot 17 juni 2010. Tussen januari 1988 en november 2015 was hij partijvoorzitter van de SP en van 1994 tot 2008 was hij tevens fractievoorzitter in het parlement en de politiek leider van zijn partij.

Website: https://www.janmarijnissen.nl/

Foto gekregen: 11 maart 2004

Geef een reactie