Agnes Kant

agnes kant
agnes kant back
back

voormalig Politica
Namens de Socialistische Partij (SP) maakte ze van 1998 tot 16 juni 2010
deel uit van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Van 20 juni 2008 tot
4 maart 2010 was ze fractievoorzitter van de SP in de Tweede Kamer
en partijleider, als opvolger van Jan Marijnissen.

Website: https://www.sp.nl/onze-mensen/bekende-gezichten/agnes-kant

Foto gekregen: 05 april 2007

Geef een reactie